Najlepsze lokaty w Deutsche Banku.

Lokata Powitalna w Deutsche Banku.



Lokata Powitalna jest jedną z ofert jakie można znaleźć w Deutsche Banku. Depozyt można założyć na kwotę od 20 000 złotych do 100 000 złotych, na okres wykupu wynoszący 12 miesięcy. Lokata oprocentowana jest nominalnie na 3% w skali roku. Ten depozyt można założyć podczas otwierania konta osobistego i jest on dostępny przez 30 dni od otwarcia tego konta. Oferta została przygotowana przez bank dla nowych i obecnych klientów. Jest możliwość założenia lokaty przez internet bez wychodzenia z domu. Jeżeli nie jesteś przekonany do lokat to warto poczytać o nich na bez-odsetek.pl.



Lokata tradycyjna o stałym oprocentowaniu wynoszącym 0,85% w skali roku może zostać założona już od kwoty 2 000 złotych. Skierowana jest do nowych i obecnych klientów Deutsche Banku, którzy do skorzystania z oferty nie muszą nawet zakładać konta osobistego. Depozyt można założyć online lub przez Teleserwis. Kapitalizacja odsetek ma miejsce na koniec okresu, a zerwanie lokaty przed czasem skutkuje całkowitą utratą zgromadzonych na lokacie odsetek. Wpłacając na tą lokatę depozyt w wysokości 10 000 złotych na okres trzech miesięcy zarobimy na nim 16,98 złotych. Ta sama lokata może mieć stałe oprocentowanie w wysokości 0,6% w skali roku. Jeżeli na nią na okres trzech miesięcy wpłacimy nasze 10 000 złotych, pozwoli nam na osiągnięcie zysku netto w wysokości 11,98 złotych. Lokatę o stałym oprocentowaniu nominalnym w wysokości 0,7% w skali roku, możemy założyć na okres jednego miesiąca. W takim przypadku od naszej kwoty 10 000 złotych, zysk netto będzie wynosił 4,66 złotych. Deutsche Bank oferuje również lokatę ze stałym oprocentowaniem nominalnym w wysokości 0,45% w skali roku. Można ją założyć tylko i wyłącznie w oddziale banku. Wpłacając na taką lokatę na okres jednego miesiąca 10 000 złotych, uda się wypracować zysk netto w wysokości 3 złotych. Nie jest to duży zysk, ale jak wiadomo lokaty mają przede wszystkim ochronić wpłacony na nie kapitał przed wpływem inflacji. W przypadku lokaty ze stałym oprocentowaniem w wysokości 0,25% w skali roku można ja założyć na okres 14 dni. Przy kwocie 10 000 złotych, taka lokata po dwóch tygodniach da nam zysk w wysokości 0,78 złotych. Lokata siedmiodniowa będzie oprocentowana na 0,10% w skali roku. Od 10 000 złotych zarobimy na niej 0,15 złotych.


Ślady

    Brak Śladów

Komentarze

Wyświetl komentarze jako (Płasko | Wątki)

    Brak komentarzy


Dodaj komentarz

Zamknięcie tekstu w znakach gwiazdki spowoduje jego wytłuszczenie (*tekst*), podkreślenia są tworzone przez zastosowanie _tekst_.
Standardowe emotikony jak :-) lub ;-) będą zmieniane na ich graficzną wersję.
Adresy e-mail nie będą pokazywane i będą używane tylko do celów wysyłania powiadomień drogą e-mailową

Proszę, wpisz widoczny na obrazku kod do odpowiedniego pola. Twój komentarz zostanie dodany tylko gdy wpisany kod będzie się zgadzał z tym widocznym na obrazku. Proszę, upewnij się, że Twoja przeglądarka ma włączoną obsługę cookies (ciasteczek) lub Twój komentarz nie przejdzie poprawnie weryfikacji.
CAPTCHA