Lokata 1 000 złotych na 3 miesiące.

Lokaty z oprocentowaniem 3,5%.

Dla lokaty na 3 miesiące, na jaką wpłacimy kwotę 1 tysiąca złotych, najbardziej opłacalna jest oferta przygotowana przez Idea Bank. Jest to tak zwana lokata Happy. Możemy tutaj liczyć na wysokie oprocentowanie, które jest uzależnione od okresu na jaki założona została lokata. W naszym przypadku oprocentowanie będzie równe 3,5% w skali roku. Naliczone nam zostaną odsetki po podatku Belki w wysokości 6,75 złotych. Jest to oferta jaką Idea Bank kieruje tylko do swoich nowych klientów. Lokatę można założyć online bez wychodzenia z domu. Dla osób ceniących sobie wygodę taki sposób założenia lokaty jest bardzo trafny. Lokata dla nowych klientów to propozycja mBanku. Jest to lokata ze stałym oprocentowaniem nominalnym również wynoszącym 3,5% w skali roku. Jest to lokata trzymiesięczna jaką założymy już od 500 złotych. Oferta jest skierowana tylko dla nowych klientów. Nasz zysk z tej lokaty będzie taki sam jak w Idea Banku i wyniesie 6,75 złotych. Oprocentowanie 3,5% w skali roku możemy uzyskać wybierając lokatę bezkarną w Banku BGŻ Optima. Tutaj zarobimy również 6,75 złotych. Mamy gwarancję, że jeżeli z jakiegoś powodu zerwiemy lokatę przed czasem, bank wypłaci nam naliczone odsetki. Na lokatę można wpłacić kwoty od 1000 złotych do maksymalnie 20 000 złotych. Jest to lokata trzymiesięczna z jakiej mogą skorzystać jedynie nowi klienci banku. Lepszym oprocentowaniem może pochwalić się Nest Bank w swojej ofercie Nest Lokaty Witaj. Tutaj oprocentowanie będzie równe 4% w skali roku. Lokatę można założyć na okres trzech lub sześciu miesięcy. Można to zrobić po trzydziestu dniach od założenia w banku konta osobistego. Na tej lokacie zarobimy 8 złotych. Można ją założyć od kwoty 1000 złotych do maksymalnie 10 000 złotych. Nest lokata witaj jaką przygotował Nest Bank to oferta depozytu z najwyższym oprocentowaniem na rynku. Obecnie bardziej opłacalnej oferty nie uda nam się znaleźć.

Na mniejsze oprocentowanie możemy liczyć wybierając lokatę super procent w Banku Millennium. Po nazwie można by było wywnioskować, że oprocentowanie lokaty jest bardzo duże, a w rzeczywistości wynosi ono jedynie 1,05%. od naszego tysiąca złotych po trzech miesiącach zarobimy netto 1,63 złote. Niewiele. Lokatę można założyć nie tylko w złotówkach, ale również w Euro. Można na nią wpłacić minimum tysiąc złotych lub minimum dwieście euro. Tą lokatę możemy założyć na okres 3, 6, 12, lub 24 miesięcy. Jak komuś mogłoby się wydawać, że oprocentowanie na tej lokacie jest maleńkie, to powinien sprawdzić ofertę lokaty online na nowe środki jaką oferuje Santander Consumer Bank. Tutaj oprocentowanie wynosi niby do 2,25%, ale może wynosić nawet 0,6% jak to będzie w przypadku naszej lokaty trzymiesięcznej na kwotę 1000 złotych. Tutaj zarobimy jedynie 1,5 złotych. Można wybrać samemu jaką kwotę chcemy wpłacić na lokatę i na jak długo.

Ślady

    Brak Śladów

Komentarze

Wyświetl komentarze jako (Płasko | Wątki)

    Brak komentarzy


Dodaj komentarz

Zamknięcie tekstu w znakach gwiazdki spowoduje jego wytłuszczenie (*tekst*), podkreślenia są tworzone przez zastosowanie _tekst_.
Standardowe emotikony jak :-) lub ;-) będą zmieniane na ich graficzną wersję.
Adresy e-mail nie będą pokazywane i będą używane tylko do celów wysyłania powiadomień drogą e-mailową

Proszę, wpisz widoczny na obrazku kod do odpowiedniego pola. Twój komentarz zostanie dodany tylko gdy wpisany kod będzie się zgadzał z tym widocznym na obrazku. Proszę, upewnij się, że Twoja przeglądarka ma włączoną obsługę cookies (ciasteczek) lub Twój komentarz nie przejdzie poprawnie weryfikacji.
CAPTCHA