Kredyt, czy pożyczka?

Co wybrać kredyt gotówkowy, czy też pożyczkę gotówkową? Wiele osób zadaje sobie to pytanie i nie wie do końca co będzie dla nich lepszym rozwiązaniem. Nie jest to łatwe i wszystko zależy od tego jakiego zobowiązania potrzebujemy. Warto jest sprawdzić oferty i kredytów gotówkowych i pożyczek gotówkowych, porównać je ze sobą. Zobaczyć ile każde z zobowiązań będzie nas kosztowało i wybrać, to za które zapłacimy najmniej. Koszta kredytu mogą różnić się nawet jeżeli wybierzemy w różnych bankach tą samą sumę jaką chcemy pożyczyć. Banki mają różne oprocentowania nominalne swoich ofert, jak też naliczają różne prowizje za udzielenie kredytu. Wiele banków pobiera również opłaty za samo przygotowanie oferty kredytu lub pożyczki gotówkowej. To wszystko sprawia, że kredyty są różne i inne są koszta z nimi związane.

Prostoliczony kredyt gotówkowy - Credit Agricole.

Bank Credit Agricole ma w swojej ofercie wiele kredytów gotówkowych. Jest w czym wybierać i warto sprawdzić wszystkie oferty jakie bank przygotował dla swoich klientów. Jednym z takich zobowiązań jest prostolicozny kredyt gotówkowy z oprocentowaniem nominalnym w wysokości 6,5% w skali roku. Prowizja za udzielenie kredytu jest dosyć wysoka i sięga, aż 12,5%. W ramach kredytu gotówkowego oferowanego przez Bank Credit Agricole możemy pożyczyć od 1 tysiąca złotych do maksymalnie 150 tysięcy złotych. Nasze zobowiązanie możemy spłacać w ratach miesięcznych. Można go rozłożyć maksymalnie na 72 miesiące. Decydując się na kredyt na minimalną kwotę 1 tysiąca złotych na okres jednego roku, RRSO będzie miało wartość 33,41%. Każdy powinien zwracać uwagę na wielkość RRSO, gdyż jest to całkowity koszt naszego kredytu. Kwota jaką będziemy musieli spłacić to 1.165,00 złotych, z czego suma spłacanych odsetek wyniesie 40 złotych. Reszta kosztów kredytu to prowizja. Do skorzystania z prostoliczonego kredytu gotówkowego wymagane jest oświadczenie o zarobkach. Bank oferuje promocję, w ramach której można otrzymać aż 3,00% miesięcznej raty. Warunkiem takiej promocji jest posiadanie w banku rachunku osobistego. Osoby posiadające taki rachunek zwolnione są z obowiązku przedstawienia w banku zaświadczenia o dochodach, a także mogą otrzymać ciekawsze warunki zobowiązania na jakie się zdecydowali. Mogą oni również uzyskać pieniądze w krótszym terminie jak też bank może im zmniejszyć koszt zadłużenia. 

T-Mobile Usługi Bankowe oferuje nam pożyczkę na dosyć dobrych warunkach. Ma ona oprocentowanie nominalne w wysokości 8% w skali roku. Prowizja za udzielenie kredytu jest dosyć wysoka i wynosi 10%. Jest ona jednak ustalana indywidualnie. W ramach tej oferty możemy pożyczyć od minimum 1 tysiąca złotych do maksymalnej kwoty 20 tysięcy złotych. Co ważne nasze raty możemy rozłożyć na maksymalny okres 120 miesięcy. Decydując się na zobowiązanie w wysokości minimalnego 1 tysiąca złotych na okres jednego roku, RRSO będzie na poziomie 29,74%. Bank wyliczy nam raty miesięczne po 96 złotych. Kredyt będzie nas kosztował 149 złotych z czego suma spłacanych odsetek wyniesie 49 złotych. Mamy możliwość negocjacji oprocentowania pożyczki. Pożyczka skierowana jest zarówno dla obecnych Klientów sieci T-Mobile, jak też i dla tych, którzy są nowymi usługobiorcami. Łatwy dostęp do pieniędzy to bez wątpienia jedna z największych zalet tej pożyczki. Minimum formalności i szybka wypłata gotówki na rachunek Klienta to z pewnością kolejne z zalet tego zobowiązania. Pożyczkę można otrzymać pracując również na umowę o dzieło lub na umowę zlecenie. T-Mobile akceptuje różne źródła dochodów pożyczkobiorcy.

Ślady

    Brak Śladów

Komentarze

Wyświetl komentarze jako (Płasko | Wątki)

    Brak komentarzy


Dodaj komentarz

Zamknięcie tekstu w znakach gwiazdki spowoduje jego wytłuszczenie (*tekst*), podkreślenia są tworzone przez zastosowanie _tekst_.
Standardowe emotikony jak :-) lub ;-) będą zmieniane na ich graficzną wersję.
Adresy e-mail nie będą pokazywane i będą używane tylko do celów wysyłania powiadomień drogą e-mailową

Proszę, wpisz widoczny na obrazku kod do odpowiedniego pola. Twój komentarz zostanie dodany tylko gdy wpisany kod będzie się zgadzał z tym widocznym na obrazku. Proszę, upewnij się, że Twoja przeglądarka ma włączoną obsługę cookies (ciasteczek) lub Twój komentarz nie przejdzie poprawnie weryfikacji.
CAPTCHA