Kredyt gotówkowy na 140 000 złotych na 120 miesięcy.

W dzisiejszych czasach kredyty gotówkowe są bardzo popularne. Ciężko jest odłożyć większą kwotę pieniędzy, aby móc spełnić jakieś swoje marzenie, kupić coś droższego, czy też wykonać generalny remont domu. Właśnie w tym celu wynaleziono kredyty gotówkowe. Sprawdzimy kilka ofert, różnych banków dla kwoty kredytu wynoszącej 140 000 złotych z okresem spłaty równym 120 miesięcy. Sprawdzając w internetowych kalkulatorach kredyt gotówkowy na taką kwotę nie udało się znaleźć zbyt wielu ofert. Tak naprawdę tylko pięć banków na siedemnaście mogłoby nam pożyczyć aż tak dużą kwotę. Sprawdźmy w takim razie tą piątkę ofert.Pierwsza z nich należy do Banku BGŻ BNP Paribas. Jest to oferta kredytu gotówkowego jaki ma bardzo dobrą opinię wśród klientów i wiele osób, które już skorzystały z oferty bardzo ją sobie chwalą. Już w tym roku ofertę wybrało ponad trzydzieści tysięcy klientów. Popularność kredytu gotówkowego w Banku BGŻ BNP Paribas przede wszystkim rośnie ze względu na niskie koszta związane z tym kredytem. RRSO wynosi tutaj jedynie 6,19% w skali roku. Oprocentowanie nominalne równe jest 5,99% w skali roku i jest to tak naprawdę jedyny koszt kredytu, gdyż bank całkowicie rezygnuje z naliczania prowizji za udzielenie zobowiązania. Raty miesięczne od naszych 140 000 złotych z okresem spłaty równym dziesięć lat będą po 1 554 złote każda. Da nam to całkowity koszt kredytu rzędu 46 625 złotych. Mówiąc inaczej łączna kwota jaką trzeba będzie oddać do banku będzie wynosiła 186 625 złotych. Jest to najtańsza z pięciu ofert jakie udało się znaleźć. Drugie miejsce zajmuje oferta pożyczki na piątkę jaką oferuje Alior Bank. Propozycja nie jest dużo droższa od poprzedniej, ale jednak ten kredyt będzie nas kosztował nieco więcej. RRSO wynosi tutaj 7,31% w skali roku, a oprocentowanie jest równe 5% w skali roku. Ten bank nie rezygnuje z prowizji za udzielenie zobowiązania i wynosi ona 9% pożyczonej nam kwoty. Raty miesięczne będą po 1 485 złotych, a koszt całkowity kredytu będzie równy 50 790 złotych. Wybierając tą ofertę oddamy do banku łącznie 190 790 złotych.

Przejdźmy teraz do miejsca trzeciego jakie zajmuje pożyczka gotówkowa oferowana przez Citi Bank Handlowy. RRSO tutaj wynosi 7,62% w skali roku, zaś oprocentowanie nominalne kredytu ma wartość 5,99% w skali roku. Prowizja dla banku jest niewiele wyższa od oprocentowania i wynosi 6% pożyczonej kwoty. Wybierając ta ofertę będziemy wpłacać do banku raty miesięczne po 1 554 złote. Całkowity koszt tego kredytu będzie równy 54 830 złotych. Kwota jaką łącznie trzeba będzie oddać do banku będzie równa 190 830 złotych. Miejsce czwarte należy do mBanku i jego kredytu gotówkowego. Oprocentowanie jakie oferuje nam ten bank wynosi 7,99% w skali roku, a prowizja dla banku za jego przyznanie stanowi 12,99% pożyczki. RRSO utrzymuje się w tym przypadku na poziomie 11,85% w skali roku. Każda z naszych 120 rat będzie równa i po 1 698 złotych. Wybierając to zobowiązanie koszt całkowity jaki nam wygeneruje będzie w wysokości 81 928 złotych. Jak łatwo policzyć łączna kwota jaką kredytobiorca odda do banku będzie w wysokości 221 928 złotych. Jest to już dosyć duża kwota. No i przechodzimy do oferty numer pięć jaką przygotował Bank Credit Agricole. Ten kredyt gotówkowy oprocentowany jest nominalnie na 8,7% w skali roku. Prowizja dla banku tutaj wynosi 12,5% kwoty zobowiązania, a wskaźnik RRSO utrzymuje się na poziomie 12,54% w skali roku. Kredytobiorca biorący tutaj swój kredyt będzie wpłacał do banku raty po 1 751 złotych. Da to całkowity koszt kredytu w wysokości 87 598 złotych. Łączna kwota do oddania będzie wynosiła 227 598 złotych.

Ślady

    Brak Śladów

Komentarze

Wyświetl komentarze jako (Płasko | Wątki)

    Brak komentarzy


Dodaj komentarz

Zamknięcie tekstu w znakach gwiazdki spowoduje jego wytłuszczenie (*tekst*), podkreślenia są tworzone przez zastosowanie _tekst_.
Standardowe emotikony jak :-) lub ;-) będą zmieniane na ich graficzną wersję.
Adresy e-mail nie będą pokazywane i będą używane tylko do celów wysyłania powiadomień drogą e-mailową

Proszę, wpisz widoczny na obrazku kod do odpowiedniego pola. Twój komentarz zostanie dodany tylko gdy wpisany kod będzie się zgadzał z tym widocznym na obrazku. Proszę, upewnij się, że Twoja przeglądarka ma włączoną obsługę cookies (ciasteczek) lub Twój komentarz nie przejdzie poprawnie weryfikacji.
CAPTCHA